Lipdukų spausdintuvai skirti nuolatinei ir kintamai informacijai, brūkšniniams kodams bei grafiniams vaizdams spausdinti ant lipnių, paprastų etikečių bei tekstilinių juostelių. Galima spausdinti ant įvairių popierinių, polimerinių ir sintetinių paviršių. Įrenginiai ypač greitai apdoroja duomenis ir perduoda juos spausdinimui. Atspausdintos etiketės pasižymi puikia spausdinimo kokybe. Galimas spausdinimo greitis – iki 300 mm/sek.

Norite sužinoti daugiau? Susisiekite telefonu +370 686 72 550 arba el. paštu info@somi.lt

Lipdukų spausdintuvai verslo sektoriuje yra nepamainoma pagalba, kuri padeda tam tikrus darbus atlikti ne tik greičiau, bet ir kokybiškiau. Su kokybiškais lipdukų spausdintuvais etiketes atspausdinsite ypač operatyviai.

Somi.lt lipdukų spausdintuvai

Jeigu Jums reikalingi šie spausdintuvai – galime jums padėti, kadangi mes siūlome plačią produktų gamą, tad kiekvienam verslui: tiek dideliam, tiek mažam – parinksime tinkamiausią spausdintuvą. Kadangi prekiaujame pripažintų gamintojų produkcija, todėl galime garantuoti jų kokybę.

Atsižvelgiant į modelį, įrenginiai gali spausdinti tiek nuolatinę, tiek kintančią informaciją, o taip pat grafinius vaizdus, brūkšninius kodus, bet kokią kitą informaciją, kuri yra būtina prekei. Spausdinimo metu galima naudoti skirtingą popierių su polimeriniu ar sintetiniu paviršiumi, o duomenys apdorojami greitai ir spausdinimas ypač tikslus.

Tam, kad greitai išsirinktumėte tinkamą įrenginį – rekomenduojame susisiekti su mūsų specialistais, kurie įvertins Jūsų poreikį, pateiks rekomendacijas ir pasiūlys tinkamiausią Jums įrenginį. Visiems įrenginiams suteikiama garantija. Užsakytos prekės operatyviai pristatomos Jūsų nurodytu adresu.

Kaip pasirinkti lipdukų spausdintuvą?

Siekiant dirbti efektyviau ir kokybiškiau, labai svarbu įsigyti tinkamiausius lipdukų spausdintuvus. Greičiausiam ir tinkamiausiam pasirinkimui, visada pirmiausia siūlome susisiekti su mūsų specialistais, kurie įvertinę Jūsų poreikį – pateiks rekomendacijas.

Papildomai atsižvelkite į šiuos niuansus:

  1.       Lipdukų spausdintuvai gali būti stacionarūs arba mobilūs. Pastaruosiuose telpa mažesni rulonėliai, todėl juos tenka keisti dažniau. Stacionariuose – telpa didesni, todėl per tą patį laiką jie atspausdina didesnį kiekį lipdukų.
  2.       Vertinimo metu reikia susipažinti su spausdinimo kokybe bei dažniu. Jis lemia greitį, o pastarasis dažniausiai priklauso nuo poreikių. Biuruose užtenka lėtesnių, mažesnio dažnio, o prekybos sferoje pasirenkami greitesni. Geresnei raiškai spausdintuvas dirbs lėčiau, tačiau kokybė – puiki.
  3.       Taip pat vertinamas lipdukų spausdinimo kiekis. Pagal tai reikia rinktis įrangą, kuri dažnai klasifikuojama į labiau skirtą mėgėjiškiems poreikiams su retesniu naudojimu ir mažesniais kiekiais ir profesionalią.
  4.       Papildoma įranga reikalinga tiems, kurie ieško funkcionalumo. Spausdintuvai, tokiu atveju, dažnai derinami su etikečių klijavimo įrenginiais, kas optimizuoja darbą.

Somi.lt pasirūpins, kad darbai būtų atliekami greitai, tiksliai ir kokybiškai. Taip, kaip ieško profesionalumo norintys mūsų klientai.

This post is also available in: LV EE

Norite sužinoti daugiau? Susisiekite

Mes Jums padėsime. Taip pat galite mus pasiekti ir telefonu tel:+370 686 703 32 ar kitais Jums patogiais būdais

This post is also available in: LV EE