Lipni juosta yra naudojama – tiek pramonėje gaminant įvairiausius produktus; tiek buityje sutvirtinant įvairiausius daiktus, pakuojant dovanas, siuntinius. Ši pakavimo medžiaga yra nepakeičiamas produktas pakuojant gofrokartonines dėžes. Galime pasiūlyti labai platų lipnios juostos pasirinkimą skirtingoms pakavimo situacijoms, kad bet kokio pobūdžio darbai būtų atlikti tiksliai, kokybiškai ir tvarkingai.

Dažniausiai pakavimo procese yra naudojamos skaidrios lipnios juostos, pagamintos iš polipropileno plėvelės. Rečiau naudojama rudos spalvos lipni juosta.

Lipnios juostos polipropileninė plėvelė dengiama trijų tipų klijais:

Acrylic –vandens pagindu pagaminti klijai, kurie  pasižymi geru lipnumu, bet ši  juosta prastai limpa minusinėje temperatūroje.

Hot melt – pasižymi labai geru momentiniu lipnumu, bet prastai limpa prie polietileno gaminių.

Solvent – pasižymi labai geru lipnumu tiek pliusinėje tiek minusinėje temperatūroje, gerai  limpa prie polieteleno gaminių.

Pramonėje įmonės lipnią juostą  naudoja ne tik pakuodami rankomis, bet ji gali būti dedama į įrengimus, kurie pakuoja dėžes automatiniu režimu.

Ant lipnių juostų gali būti spausdinamas užrašas arba logotipas. Lipnios juostos su užrašu yra naudojamos reklamos tikslais – didinti žinomumą tam tikrų prekių arba paslaugų.

Aliuminė juosta padengta akriliniais dažais yra vienas patvariausių pasirinkimų, kuris naudojamas statybose, sujungiant vamzdžių apšildinimo profilius.

Armuota lipni juosta naudojama sunkių dėžių užklijavimui. Ji garantuoja, kad net ir sudėtingi kroviniai saugiai pasieks jiems skirtą vietą.

Universali lipni juosta plačiai naudojama ne tik pakavimo, tačiau ir kitiems darbams atlikti.

Dvipusio lipnumo juostos panaudojimo galimybės yra labai plačios. Tai priemonė ne tik verslo, tačiau ir buitiniams poreikiams.

Lipni dažymo juosta – sukurta ne tik pakavimui, tačiau skirta dažymo procese apsaugoti jau nudažytas vietas. Greitai ir paprastai užklijuojama, lengvai nuimama.

Somi.lt lipni juosta

Lipni juosta

Padėsime Jums rasti reikalingą juostą pagal poreikius, darbus, kuriuos planuojate atlikti. Teikiame ne tik rekomendacijas bei patarimus, tačiau džiuginame ir mažesne nei rinkos kaina, kuri leis įsigyti pigiau, tačiau geros kokybės pakavimo priemones.

Užsisakius juostas – jos bus pristatomos greitai iki Jums labiausiai tinkamos vietos, tad susisiekite, jeigu reikia prekių arba patarimų. Mums svarbu, kad kiekvienas klientas būtų patenkintas, tad ne tik siūlome geriausios kokybės prekes, tačiau asortimentą nuolatos atnaujiname, papildome.

This post is also available in: LV EE

Norite sužinoti daugiau? Susisiekite

Mes Jums padėsime. Taip pat galite mus pasiekti ir telefonu tel:+370 686 703 32 ar kitais Jums patogiais būdais

This post is also available in: LV EE