Pakavimo plėvelė „stretch“, lipni plėvelė

Tinkamos pakavimo priemonės užtikrina saugų siuntų transportavimą, tad jeigu norite rūpintis savo klientais arba atlikti kitus darbus, kuriems reikalinga pakavimo plėvelė arba lipni plėvelė – esate ten, kur reikia.

Nuolatos pildome katalogą ir siūlome tik geriausios kokybės priemones konkurencingomis kainomis. Susisiekite, jeigu nepavyksta rasti to  ko ieškote, taip pat,  kai reikalinga  konsultacija. Mums svarbu, kad klientai liktų patenkinti, tad patariame ir padedame rasti tinkamą paqkavimo plėvelę arba kitaip – lipnią plėvelę.

Pakavimo plėvelių pasiūla

Pakavimo plėvelė gali būti standžiai prisitraukianti prie objekto ir nepaliekanti jokių oro tarpų arba gali lipti taip užtikrinant kur kas geresnį stabilumą.  Tiesa, lipni plėvelė pasiteisina ne visais atvejais, tad reikia žiūrėti, ar klijai nepakenks objektui, kuris yra apvyniojamas. Jeigu Jums šis akcentas neatrodo aiškus – visada galite susisiekti su mūsų vadybininkais, kurie padės pasirinkti tinkamiausią plėvelę pakavimui.

Papildomai apsaugai puikus pasirinkimas pakavimo „Strech“ plėvelė, kuri  stabiliai prisispaudžia prie objekto, nepalieka oro tarpų, tad galima transportuojant išvengti susibraižymų bei dužimo. Siūlome ne tik rankinę plėvelę, bet  ir automatinę plėvelę. Pakavimui pasiteisina ir maistinė plėvelė, kuri gali susitraukti nuo šilumos, tad tai puikus pasirinkimas patiekalams apsaugoti bei ilgesnį laiko tarpą šilumai sulaikyti. Galiausiai, lipni plėvelė, kuri ne tik stabiliai prisiklijuoja prie paviršiaus, tačiau ir stabiliai laikosi transportavimo metu.

Somi.lt pakavimo plėvelėsPakavimo plėvelė, lipni plėvelė

Galime pasiūlyti labai platų pakavimo plėvelių pasirinkimą, kurios ne tik stabiliai prisispaudžia prie paviršiaus, tačiau ir prilimpa klijais. Nepriklausomai nuo to, Jums reikalinga lipni ar paprasta plėvelė – tikrai galėsime pasiūlyti Jums tai, ko reikia verslo poreikiams. Asortimentas nuolatos pildomas, tad sekite informaciją arba jeigu nepavyksta rasti ko ieškote – kviečiame susisiekti.

Užsakytas plėveles pristatome iki klientui labiausiai tinkamos vietos, kad jam pačiam netektų skirti laiko – viską padarysime už Jus. Užsisakius didesnius kiekius taip pat galime pasiūlyti nuolaidas, tad dėl individualaus, būtent Jums pritaikyto pasiūlymo – susisiekite.

This post is also available in: LV EE

Norite sužinoti daugiau? Susisiekite

Mes Jums padėsime. Taip pat galite mus pasiekti ir telefonu tel:+370 686 703 32 ar kitais Jums patogiais būdais

This post is also available in: LV EE