Naujienos

Pagalba Ukrainai

Į „Apkasų žvakės Vilnius“ pristatėme 1000 kg parafino, skirto apkasų žvakių gamybai, kurių labai reikia Ukrainai reikia pagalbos kovoje už savo laisvę, todėl prisidedame tiek asmeninėmis iniciatyvomis, tiek kaip įmonė. Stiprūs kartu!

Partnerystė ir atsakingumas yra „SOMI“ įmonės vertybės.

Partnerystė ir atsakingumas yra „SOMI“ įmonės vertybės. Šiais metais „SOMI“ skyrė pusę Kalėdinio biudžeto Ukrainai remti. Parama skirta kūdikėlių, esančių Ukrainoje baziniams poreikiams tenkinti, karių – būtinos specialioms medicininėms priemonėms, apkasų žvakių gamybai reikalingam parafinui. Tik kartu iki pergalės!

Puikus sprendimas pakuojant siuntas!

Jau 30 metų kartu!

Metalo detektorių projektavimas

Atsižvelgiant į Jūsų techninę užduotį suprojektuosime ir pagaminsime metalo detektorių bei jį instaliuosime jūsų gamykloje. Atliksime garantinį ir pogarantinį aptarnavimą bei kasmetinę detektoriaus patikrą. Bendradarbiaujame su lyderiaujančiu metalo detektorių gamintoju pasaulyje – FORTRESS Technology. Galime pasiūlyti metalo detektorius maisto pramonei: Supakuotiems produktams į pirmines bei antrines įvairias pakuotes (maišeliai, dėžutės, indeliai, buteliai ir pan.) Nesupakuotiems […]

Pakavimo medžiagų katalogas

Pakavimo_medžiagos Pristatome atnaujintą pakavimo medžiagų katalogą. Kviečiame pasiskaityti apie mūsų turimas prekes :)

„From safe to save“ – tvarių pakavimo produktų ir sprendimų prekinis ženklas rinkoje

Prieš metus „SOMI” komandos idėja žengti tvarumo kryptimi, ieškant ne tik tvariausių, bet ir saugiausių produktų tapo oficialiai įregistruotu „From Safe to Save” ženklu. Nuoseklus darbas ne tik atrinkti produktus tausojant gamtą, bet ir rūpintis prekės ženklo išsaugojimu.

„From safe to save“ – SOMI kolektyvo sukurta tvarių produktų programa. Sukaupta patirtimi ir įžvalgomis pakavimo srityje dalinamės Verslo žinių tinklapyje:

https://www.vz.lt/paslaugos/2021/05/28/pazangus-pakavimo-sprendimai-verslui-taupo-kastus-ir-mazina-co2-tarsa#2

This post is also available in: LV EE

Norite sužinoti daugiau? Susisiekite

Mes Jums padėsime. Taip pat galite mus pasiekti ir telefonu tel:+370 686 703 32 ar kitais Jums patogiais būdais

This post is also available in: LV EE